טלפון משרד

 טלפון משרד: 09-8856688

כתובת מייל חלק עליון באתר

 דוא"ל: office@htlm.co.il

כליל נגישות אתרים

מקרקעין

משרד חרלמפ, טוניק, לוי, מימון ושות' הינו משרד מוביל בתחום המקרקעין. עורכי הדין במשרד צברו ניסיון עשיר בכל ההיבטים הקשורים במקרקעין ובעסקאות נדל"ן בכל רחבי הארץ.
משרד חרלמפ, טוניק, לוי, מימון ושות' עוסק ומתמחה בתחום המקרקעין, על כל היבטיו, החל מעסקאות קנייה ורכישה, דרך ניהול נכסים, פתרון בעיות מיסוי, ייצוג בכל בתי המשפט בארץ וכלה בתחום ההתחדשות העירונית – תמ"א 38 פינוי-בינוי.
למשרדנו מוניטין של מומחיות בליווי עסקאות מקרקעין והענקת מעטפת שירותים מלאה הנותנת מענה לכל צרכי הלקוח החל משלבי הבדיקות שלפני רכישת נכס, בדיקת מצב רישום הנכס, ליווי הלקוח במהלך ניהול המשא ומתן, עריכת הסכם ועד לרישום הבעלות.

שירותי המשרד בתחום המקרקעין כוללים:
- ליווי בעסקאות רכישה/מכירה של דירות יד שניה.
- ליווי בעסקאות קבלן.
- קבוצות רכישה.
- קבוצות רוכשים.
- ניסוח, עריכה ובדיקה של הסכמי מכר, הסכמי שיתוף, הסכמי ניהול.
- ניסוח, עריכה ובדיקה של הסכמי שכירות (פרטיים ומסחריים).
- הגשת השגות וערערים על שומות מס רכישה, מס שבח והיטל השבחה.
- ניהול נכסים בבעלות תושבי חוץ.

בנוסף מעניק המשרד ייצוג משפטי בתחום המקרקעין בבתי המשפט ואצל המפקח על בתים משותפים לרבות:
- תביעה לפירוק שיתוף.
- תביעה לפינוי מושכר.
- תביעה בגין איחור במסירת דירה מקבלן.
- ליקויי בניה.
- תביעה לאכיפת חוזים.
- תביעה להסדרת זכויות.
- תביעות לשמאי מכריע בענייני היטל השבחה.
על מנת להשלים את מעטפת השירותים ללקוחותינו, למשרדנו מערכת קשרים הדוקה עם שמאי מקרקעין, מהנדסים ומתווכים מכל קצוות הארץ ובנוסף, משרדנו עובד בשיתוף פעולה עם משרדי עורכי דין במוסקבה - רוסיה ובקייב - אוקראינה.

רכישת דירה מקבלן
בבואכם לרכוש דירה מקבלן מומלץ להתייעץ עם עורך-דין מטעמכם, העוסק במקרקעין, אשר יבדוק את הסכם הרכישה מנקודת מבטכם וינהל משא-ומתן עם עורך הדין של הקבלן. זכרו שאתם משלמים לעורך הדין של הקבלן בעבור רישום הדירה כחלק מהבית המשותף ובעבור זה בלבד. על כן חשוב לשכור את שירותיו של עורך דין מטעמכם על מנת שזה יבדוק את הסכם הרכישה, יבצע את הבדיקות המתאימות ויערוך תיקונים להסכם בטרם החתימה.

התחדשות עירונית
משרד חרמלפ, טוניק, לוי, מימון ושות' מלווה ומוביל פרויקטים של פינוי בינוי - תמ"א 38 (תכנית מתאר ארצית לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה) בכל רחבי הארץ הן בעבור בעלי דירות והן בעבור יזמים.
משרדנו מעניק את הליווי והייעוץ המשפטי המורכב החל משלב ההחלטה העקרונית על ביצוע הפרויקט ויצירת בסיס ההסכמה הנדרש בין בעלי הדירות, דרך קיום מפגשים עם בעלי הדירות ונציגות הבית המשותף, התמודדות מול דיירים סרבנים, ניתוח ובחינת הצעות היזמים ועריכת מכרז לקבלת ההצעה הטובה ביותר, המלצה על חברה יזמית המתאימים לכל פרויקט - חברה בעלת איתנות פיננסית ויכולת להוביל את הפרויקט עד לסיומו וכלה בחתימה על ההסכם וליווי הדיירים בכל שלבי הפרויקט עד למסירת הדירות החדשות.
את המשרד מלווים אדריכלים ושמאיים הדואגים לאינטרס של בעלי הדירות, מבחינת גודל ההרחבות וטיבן ומבחינת האספקט התכנוני - אדריכלי בפרויקט.
יודגש, כי בעלות השירות נושא היזם במלואו וללא עלות לבעלי הדירות.
שירותי המשרד ניתנים בשפות עברית, אנגלית ורוסית לרבות תרגום ההסכמים לשפות אלו.